Filozofia PWS Produkty Jak się to wszystko zaczęło? E-shop Kontakty

Inspirowane prawdziwą kobietą

Na myśl opakowania kobiecych produktów higienicznych naprowadziła mnie w roku 2015 - niezaskakująco- kobieta. Dokładnie moja przyjaciółka Pavlína. Cieszyliśmy się z wolnego ,letniego ,słonecznego popołudnia w Bratysławie ,a Ona opowiedziała mi o tym, jaki wypadek jej się przytrafił w pracy.

Wychodząc do toalety trzymała w ręce tampon, kiedy to nagle spotkała swego kierownika, który miał zamiar przedstawić jej nowego współpracownika. Opisywała mi ten nieprzyjemny moment, kiedy musiała przerzucić tampon do drugiej ręki, a ja w tej chwili odczułem, że chciałbym jej - właściwie wszystkim kobietom pomóc.

Uważnie jej się przysłuchiwałem, kiedy to zaczęła opowiadać o tym, jak bardzo ją martwi to, że w sferze artykułów higienicznych dla kobiet nikt nie pomyślał o niepraktyczności wszystkich opakowań. Skarżyła się, że tampony zawsze rozchodzą się po całej torebce, prawie zawsze też opakowanie rozedrze się jej podczas manipulacji. Im więcej słyszałem tym bardziej chciałem kobietom w tym problemie jakoś pomóc. Chciałem wyprodukować dla nich pudełko na tampony, które będzie piękne, tak jak one, funkcjonalne i niezawodne, takie jakiego sobie życzą. Maksymalnie dyskretne w celu odczucia pewności.